trende
trende

Conta Kaçak ve Akü Testi

14.01.2024
485
Conta Kaçak ve Akü Testi

Conta Motor Kaçak Testi Araç Motorlarında Yanma Odası Kaçaklarının (Silindir Kapak Contası Kaçağı ve yanığı, Kapak ve Blok Çatlağı) tespitini sağlar.Herkesin Kullanıp sonuç alabileceği şekilde geliştirilmiştir. 10 dk içerisinde kesin sonuç alınır. …

Hizmet Özellikleri
 • Conta Kaçak Tespiti
 • Conta Patlak Kontrolü
 • Suya Yağ Karıştırma Kontrolü
Fotoğraf Galerisi

Otomobilleriniz ile ilgili tüm işlemleriniz ustalık belgeli elemanlarımız eşliğinde büyük bir titizlik ile gerçekleşmektedir.

Sıkça Sorulanlar
Ekspertiz Nedir?

Ekspertiz, Bilir kişi incelemesi, tetkik ve değerlendirme demektir. Oto Ekspertiz ise, özellikle 2. el araç satışı sırasında, satıcı ile alıcının anlaşma sağlamasından sonra devreye girer. Alge Oto Ekspertiz teknisyenleri aracı özel cihazları ile inceleyip araç hakkında bilinmesi gereken herşeyi tarafsızca raporlar.

Ekspertiz Raporumu Ne Zamal Alabilirim?

Ekspertiz raporunuzu yazılı ve sözlü olarak ekspertiz yaptırdığınız anda alırsınız. Ayrıca mail adresinize yazdırılabilir formatta bir ekspertiz raporu gönderilir.

Ekspertiz İşlemleri Sonunda Bir Garanti Veriyor musunuz?

Bu testler özellikle araba alım satım konusunda profesyonel bir anlayış ve deneyim ile ele alınarak gözden geçirilmelidir. Sadece grafik verilerine göre ele alınan Dyno Test yanıltıcı olabilir. Unutulmamalıdır ki bu test temelde motor gücünün tekerleklere ne kadar doğru iletildiğini test etmektedir.

Alge oto ekspertiz, yeşiloba mahallesi Oto galericiler civarında hizmetinizdedir.

Bize Sorabilirsiniz
Tarafsız ve Güvenilir Oto Ekspertiz
Alge Oto Ekspertiz
Yeşiloba Mahallesi, Oto Galericiler Civarında.n
Teklif Formu

  Whatsapp
  Ali Alge
  Ali Alge
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?