trende
trende

Kaporta Boya Kontrolü

15.12.2020
222
Kaporta Boya Kontrolü

Otomobil alım satımlarında en önemli unsur boya ve kaportanın daha önceden işlem görüp görmediğidir. Bunu en iyi anlamanın yolu ise boya karpota testinde konusunda uzman kişiler tarafından ölçümlerinin yapılmasıdır.Ölçüm hassasiyetindeki cihazlarla aracın boya ve kaportası incelenir. Bu incelemeler sonucunda otomobilin üzerinde fabrika boyası haricinde herhangi bir boya yapılıp yapılmadığı değişen bir parçası olup olmadığı belirlenir ve alım satım yapmak isteyen müşterilerimize güvenebilecekleri bir rapor verilir..

Hizmet Özellikleri
 • A’dan Z’ye Araç Kaporta Kontrolü.
 • A’dan Z’ye Araç Boya Kontrolü.
 • A’dan Z’ye Araç Değişen Kontrolü.
Fotoğraf Galerisi

Araç Şasi Kontroleri, Ön Panel Ve Arka Panel Kontrolleri, Gövde Kontrolleri (Mikron Boya Değerleri), Çamurluk/Kapılar/Arka Bagaj/Tavan, Kaput/İç Direkler Kontrolleri, Havuz Saçı/Direk /Podye Saçı Kontrolü, Tampon Travers Kontrolleri.

Sıkça Sorulanlar
Ekspertiz Nedir?

Ekspertiz, Bilir kişi incelemesi, tetkik ve değerlendirme demektir. Oto Ekspertiz ise, özellikle 2. el araç satışı sırasında, satıcı ile alıcının anlaşma sağlamasından sonra devreye girer. Alge Oto Ekspertiz teknisyenleri aracı özel cihazları ile inceleyip araç hakkında bilinmesi gereken herşeyi tarafsızca raporlar.

Ekspertiz Raporumu Ne Zamal Alabilirim?

Ekspertiz raporunuzu yazılı ve sözlü olarak ekspertiz yaptırdığınız anda alırsınız. Ayrıca mail adresinize yazdırılabilir formatta bir ekspertiz raporu gönderilir.

Ekspertiz İşlemleri Sonunda Bir Garanti Veriyor musunuz?

Otomobil alım satımlarında en önemli unsur boya ve kaportanın daha önceden işlem görüp görmediğidir. Bunu en iyi anlamanın yolu ise boya karpota testinde konusunda uzman kişiler tarafından ölçümlerinin yapılmasıdır.Ölçüm hassasiyetindeki cihazlarla aracın boya ve kaportası incelenir. Bu incelemeler sonucunda otomobilin üzerinde fabrika boyası haricinde herhangi bir boya yapılıp yapılmadığı değişen bir parçası olup olmadığı belirlenir ve alım satım yapmak isteyen müşterilerimize güvenebilecekleri bir rapor verilir.

Bize Sorabilirsiniz
Aktif Kampanyalar
Tarafsız, Güvenilir ve Bağımsız Oto Ekspertiz
Alge Oto Ekspertiz, Oto Galericiler Sitesi Civarında
Teklif Formu

  Whatsapp
  Ali Alge
  Ali Alge
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?